Haber

Manisa’da 146 milyonluk yatırımda sona gelindi

MANİSA (İGFA) –Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, çevreci yatırımlarıyla gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Manisa bırakmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Yatırım ve İnşaat Projesi kapsamında 146 milyon 316 bin TL yatırımla Yunusemre ilçesi Seyitli Mahallesi’nde kurulacak 5 megavatlık güneş enerjisi santralinde 13 bin 894 panelin montaj işleri yapılıyor. Bölüm, sona erdi.

146 milyon 316 bin TL’lik yatırımla üretimine devam edilen 5 megavatlık güneş enerjisi santrali ile ilgili açıklama yapan Yatırım ve İnşaat Daire Başkanı Hilmi Serkan Buyruk, “Seyitli İlçemize 1 megavatlık güneş enerjisi santrali kurduk. geçmiş yıllarda MASKİ Genel Müdürlüğümüz bünyesinde Bu tesisin ardından 146 milyon 316 bin TL yatırım bedeli ile inşaatına başladığımız 5 megavatlık tesisimizin pano montajlarında da sona yaklaşıyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün vizyonu doğrultusunda şehrimizin çevresini korumak için yatırımlarımız aralıksız devam edecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu