Teknoloji

Call of Duty: Mobile 7. Sezon ile Artan Isı Geliyor

Görev Çağrısı: Mobil Çağ 7 , önümüzdeki hafta bugün başlayacak. Resmi sayfada yapılan paylaşımla ‘Kavurucu Sıcak’ adı altında yeni döneme ilişkin detaylar ortaya çıktı. Yeni operatörler, silah şablonları, profil kartları, tılsımlar, Battle Pass, çok oyunculu harita ve mod ve dahası yine bizleri bekliyor.

Güneş kremlerinizi hazırlayın, kavurucu sıcaklar 2 Ağustos’ta Call of Duty: Mobile’ın 7. Dönemi ile oyuna geliyor. Ancak oyuncular bu dönem tatil yapmak yerine yeni Seaside haritasında becerilerini sergileme, yaz indirimleri için alışveriş yapma ve yeni oyun modlarında arkadaşlarına eşlik etme görevini üstlenecekler.

Call of Duty: Mobile Era 7 ile Neler Geliyor?

Call of Duty: Mobil 7. Çağ: kavurucu sıcak Striker 45 SMG tüfeği, Taktik Dağıtım Operatör Yeteneği, silah şablonları, profil kartları, tılsımlar, Call of Duty Puanları ve Track Driver – High Altitude, Ajax – Ice Cream gibi operatörler dahil olmak üzere 50 seviyeli özel içerikle dolu yeni savaş Dükkan veya Orman – Güneşin Altında Eğlenin. Dönem boyunca bilet ve daha fazla içerik de oyunculara sunuyor.

2 Ağustos’ta Android ve iOS’ta indirilebilir olacak yeni dönemle birlikte oyuna gelecek yeni içerik ve güncellemeler şu şekilde;

Yeni Çok Oyunculu Harita: Deniz Kenarında– İlk olarak Call of Duty: Black Ops 4’te yer alan yeni bir orta boyutlu çok oyunculu harita olan Seaside, oyuncuların renkli bir İspanyol kasabasında ve pazarında ilerleyebileceği klasik üç şeritli bir tasarıma sahiptir.

Yeni Çok Oyunculu Mod: Guardian – Bu varyant tabanlı modda, ekipler sırayla bir robot arkadaşına haritadaki varış noktasına kadar eşlik edecek. Saldırganlar, robotun amacına ulaşmasına yardım ederken düşmanlardan kaçınmaya çalışacak. Savunmacılar, robota zarar vermeye ve sonunda onu yok etmeye çalışarak puan toplamaya çalışacak.

Yeni Silah ve Operatör Yeteneği – İlk olarak Call of Duty: Contemporary Warfare’de yer alan Striker 45, sınıfındaki diğer tüm silahlardan daha uzun menzilli, sert vuruş yapan bir hafif makineli tüfektir. Oyuncular ayrıca, kullanıcının takım arkadaşlarının Taktik konuşlandırmasının bulunduğu yerde savaş alanında yeniden doğmasına izin veren yeni bir Taktik Konuşlandırma Operatörü Yeteneği kazanabilirler.

Ayrıca yeni dönemle birlikte çeşitli güncellemeler, iyileştirmeler, sezonluk görevler, çekilişler, temalı etkinlikler ve daha fazlası oyuncuların beğenisine sunulacak.

karakoyunluajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu